Reklama 125x125px
Plemena koček
150px vlevo
Vybavení pro zahradu

Máme vše pro vaši zahradu skladem.
Párty stan pro jistotu dobrého počasí.
Profesionální nůžkové stany s dokonalou konstrukcí.

Vánoční osvětlení
LED světelné hadice

Reklama 120x240px
Hospodářská zvířata
Reality a ubytování

Společnost Svoboda & Williams zprostředkuje dlouhodobý pronájem nadstandardních bytů v Praze a v okolí Prahy, krátkodobé pronájmy apartmánů v centru Prahy s kompletním servisem a prodej a pronájem dostupných rodinných domů a bytů v Praze a Středočeském kraji.

Facebook

Statistika
Členové : 194
Obsah : 122
Počet zobrazení článků : 79414
Reklama 120x600px

postheadericon KatalogZvirat.cz

postheadericon Jak si zažít klid ve vířivce bez nezbytnosti nervy drásající instalace

Články - Další články

U normálních vířivek jste omezeni na každém kroku. Faktorem, který může potenciálních kupců zastavit od koupě modelu vířivek je jejich nepohodlí. Klidně to může znít divně, ale jejich tvrdý, v nejedné situaci i ocelový povrch může lidi odpudit, protože je bezmilosti nutí do jednoho konkrétního posedu. Jsou i značky vířivek, které jdou stejně jako bazén metr pod zem, neodvezete si ji tedy při stěhování ssebou do většího domu.

 

postheadericon Jelec tloušť

Divoká zvířata - Ryby

Jelec tloušť je v našich řekách a potocích vcelku běžný, objevit se ale může i ve vodách stojatých. Chybí snad jenom v horských pstruhových potocích anebo v mimořádně zabahněných tůních. Častý je třeba na Berounce, v Sázavě, Lužnici, Otavě, na některých úsecích Labe a leckde jinde, kde se zdržuje v proudech i v klidné vodě nad jezy, poblíž břehů nebo v prohlubních dna v proudu.

 

postheadericon Ara ararauna

Ptáci - Exotické ptactvo

Ara ararauna z řádu papoušků a čeledi papouškovitých je velký pták žijící v Jižní Americe, dorůstající i více něž osmdesáti centimetrů a jednoho až půldruhého kilogramu, s více než metrovým rozpětím křídel. Je po těle velmi výrazně zbarven – vpředu je žlutý a vzadu modrý. Na hlavě má kolem očí velkou lysinu. Má i mohutný zobák, nahoře hákovitě zahnutý, se značně pohyblivou spodní částí.

 

postheadericon Soutěž o vodítko na psy

Soutěže - Ukončené soutěže

V této soutěži můžete vyhrát vodítko na psa. Výhru nám věnoval e-shop VyprodejLevnehoZbozi.cz.

Soutěž ukončena, výhercem je Miluše Martinková, gratulujeme!

 

postheadericon Čáp černý

Ptáci - Exotické ptactvo

Čáp černý je jedním ze zástupců čeledi čápovitých. Jedná se o ptáka velkého a převážně černého s bronzovým leskem, s dlouhým červeným zobákem a bílým břichem, jehož mláďata jsou pak matově hnědá s šedozeleným zobákem. Tělo dorůstá obvykle délky kolem jednoho metru a váží od dvou a půl až něco přes tři kilogramy, rozpětí křídel bývá až dvoumetrové.

 

postheadericon Pattaya Thajsko

Články - Další články

Chce-li se jeden cítit vpravdě královsky, nemusí se nezbytně nacházet v nějakém království. Nemusí, ale může. Protože královsky se lze cítit tu i onde. A pokud už se člověk rozhodne mít se jako král v království, nic mu nebrání v tom, aby si vybral z celé škály možností.

 

postheadericon Kalous ušatý

Divoká zvířata - Ptáci

Kalous ušatý je středně velká sova hnědé a černé barvy s charakteristicky prodlouženým opeřením kolem ušních otvorů, jež patří mezi naše nejčetnější sovy, ovšem vyskytuje se na celé severní polokouli a méně i v Africe. Dorůstá až čtyřiceti centimetrů a řádově tří set až čtyř set padesáti gramů, rozpětí křídel může být až metrové a díky svému zbarvení dobře splývá s okolím. Tělo je pokryto hustým a měkkým peřím, obličej je oválný s bílým peřím kolem žlutočervených očí a ostrým zahnutým zobákem, končetiny jsou zakončeny ostrými drápy.

 

postheadericon Křesla a lehátka od firmy Anaconda

Články - Další články

Německá firma Sanger nabízí speciálně pro kapraře ve své sekci výrobků pod značkou Anaconda velice kvalitní řadu výrobků, které si získaly řadu spokojených rybářů po celé Evropě. V současné době si lze pod hlavičkou firmy Anaconda najít kompletní sortiment kaprařských výrobků.

 

postheadericon Aguti zlatý

Divoká zvířata - Savci

Aguti zlatý je hlodavec z čeledi agutiovití, žijící ve střední a jižní Brazílii, Paraguay a na severu Argentiny, v nejrůznějších typech krajiny, od savany až po husté a vlhké tropické deštné pralesy.

 

postheadericon Soutěž o kartáč pro psy a kočky

Soutěže - Ukončené soutěže

V této soutěži můžete vyhrát kartáč pro psy a kočky - Shed Ender Pro. Výhru nám věnoval e-shop VyprodejLevnehoZbozi.cz.

Soutěž ukončena, výhercem je Ivana Halíková, gratulujeme!

 

postheadericon Cejn siný

Divoká zvířata - Ryby

Cejn siný se na většině našeho území nevyskytuje, setkat se s ním dá leda na jihu Moravy v dunajském povodí, kde je však loven jen minimálně. Daleko hojnější je na Slovensku v povodí Dunaje a leckde ve východní Evropě, kde je někdy i průmyslově lovený.

 

postheadericon Ostrucha křivočará

Divoká zvířata - Ryby

Ostrucha křivočará je ryba s tělem ideálním pro život poblíž vodní hladiny velkých řek nebo stojatých vod, u nás hlavně Moravy a Dyje. Její tělo, poněkud připomínající ouklej nebo mořské létající ryby, má rovný hřbet s jedinou drobnou ploutví na poslední třetině těla, vyklenuté břicho s dlouhými zašpičatělými prsními ploutvemi a dlouhou ploutví řitní, hlavu s velkýma očima a vysoko postavenými ústy.

 

postheadericon Amur bílý

Divoká zvířata - Ryby

Amur bílý, původně obyvatel vod východní Asie, k nám byl dovezen z bývalého Sovětského svazu coby obyvatel kaprovitých rybníků, do volné přírody byl vysazován v sedmdesátých letech minulého století. Daří se mu hlavně v teplejších zarostlých stojatých vodách, kde jsou rozsáhlé porosty vodního rostlinstva. U nás se však na rozdíl od východních končin přirozeně nevytírá a jeho výskyt je tak zcela závislý na umělém vysazování.

 

postheadericon Ostroretka stěhovavá

Divoká zvířata - Ryby

Ostroretka stěhovavá je u nás původní rybou jen v povodí Dunaje, do ostatních vodních toků byla vysazena uměle před relativním nedávnem a dosud vyjma původních lokalit není příliš hojná. Žije převážně v řekách, snáší však i život ve vodních nádržích a bývá odchovávána v rybnících.+

 

postheadericon Bolen dravý

Divoká zvířata - Ryby

Bolen dravý žil původně na středních tocích našich řek, ale zabydlel se i ve vodních nádržích, kde se v současnosti vyskytují jeho největší exempláře. Většinou takový bolen dorůstá čtyřiceti až sedmdesáti centimetrů a třičtvrtě až tří kilogramů, může být ale i metrový a více než desetikilový. Má mírně zploštělé protáhlé na bocích stříbrné tělo s tmavými ostře zašpičatělými ploutvemi, hřbetní a řitní ploutve jsou mírně vykrojené, velká tlama má horní postavení a dolní čelist je zakončena hrbolem zapadajícím do horní čelisti.

 

postheadericon Cejnek malý

Divoká zvířata - Ryby

Cejnek malý žije často na dolních tocích řek a ve stojatých vodách po celé naší zemi. Je mimořádně přizpůsobivý, přežije ve vodě stojaté stejně jako v silném proudu. Ve stojaté vodě pak dorůstá větších rozměrů než v řekách.

 

postheadericon Jeseter hladký

Divoká zvířata - Ryby

Jeseter hladký se dříve pravidelně vyskytovával v Dunaji, nikdy ale v hojném počtu. V Dunaji je nejvzácnějším druhem jesetera, v jeho slovenské části byl vzácný již v předminulém století.

 

postheadericon Soutěž o poukaz na nákup

Soutěže - Ukončené soutěže


V soutěži hrajeme o poukaz v hodnotě 100,- Kč na nákup kvalitní značkové kosmetiky. Výhru věnoval eshop A-cosmetics.cz, který se specializuje na profesionální kosmetiku.

Soutěž ukončena, výhercem je Helena Cardová, gratulujeme!

 
Ikonka
Přihlášení
125px reklama
Vzkazník
Ondra
Na pár vteřin jsem byl na novém registru přihlášen, vypadl jsem a nyní mi píše.....
Úterý, 27 Srpen 2013
Matrace WEBSTR

Vyberte si u nás matraci Vašich snů.

150px reklama
120x240px vpravo
Anketa
Který typ zvířat je vám nejsympatičtější?
 
120x600px reklama
Trápí vás civilizační nemoci nebo vaše váha?


100% bylinné produkty bez chemie.
Potravinové doplňky