Reklama 125x125px
Plemena koček
150px vlevo
Vybavení pro zahradu

Máme vše pro vaši zahradu skladem.
Párty stan pro jistotu dobrého počasí.
Profesionální nůžkové stany s dokonalou konstrukcí.

Vánoční osvětlení
LED světelné hadice

Reklama 120x240px
Hospodářská zvířata
Reality a ubytování

Společnost Svoboda & Williams zprostředkuje dlouhodobý pronájem nadstandardních bytů v Praze a v okolí Prahy, krátkodobé pronájmy apartmánů v centru Prahy s kompletním servisem a prodej a pronájem dostupných rodinných domů a bytů v Praze a Středočeském kraji.

Facebook

Statistika
Členové : 202
Obsah : 126
Počet zobrazení článků : 84687
Reklama 120x600px

postheadericon KatalogZvirat.cz

postheadericon Jezdecké potřeby

Koně - Plemena koní

Chcete si splnit svůj sen a začít jezdit na koni? Nebo chcete vyměnit své staré a opotřebované jezdecké potřeby za nové? Ať už je důvod jakýkoliv, pak doporučujeme nakupovat u opravdových odborníků. Jedním z opravdových odborníků a špičkou v oboru chovatelských potřeb je firma Kamír & Co spol. s r.o.

 

postheadericon Piskoř pruhovaný

Divoká zvířata - Ryby

Piskoř pruhovaný je dnes už velice vzácná ryba, která dříve žila ve většině níže položených oblastí našeho státu v mělkých stojatých vodách a říčních ramenech. Dnes už se v Čechách vyskytuje jen místy a především na východě státu, mimo výše zmíněná místa i v chovných rybnících a jejich stokách.

 

postheadericon Zahrada

Články - Další články


Synek Radanových proklínal jejich zahradu. Ne že by snad byla ošklivá nebo horší než zahrady sousedů, ale prostě to byla taková docela obyčejná zahrada. Záhony, po nichž nesměl běhat, ovocné stromy, na které mu bylo zapovězeno lézt, sud na vodu, který nesměl převrhnout, plot, ve kterém nesměl vyviklávat plaňky a květiny, z nichž nemohl vít věnečky.

 

postheadericon Andulka

Ptáci - Exotické ptactvo

Andulka, papoušek z čeledi papouškovitých, jež patří mezi nejoblíbenější papoušky ze všech, dorůstá až dvaceti centimetrů a váhy do třiceti gramů.
Na svobodě žije v dvaceti- až stočlenných hejnech, dožívá se sedmi let na svobodě a až patnácti let v zajetí. Je tvorem krotkým a inteligentním, dokáže napodobovat hlas a naučit se opakovat až sto slov. Proto je dosti rozšířena v lidských domácnostech.

 

postheadericon Jak si zažít klid ve vířivce bez nezbytnosti nervy drásající instalace

Články - Další články

U normálních vířivek jste omezeni na každém kroku. Faktorem, který může potenciálních kupců zastavit od koupě modelu vířivek je jejich nepohodlí. Klidně to může znít divně, ale jejich tvrdý, v nejedné situaci i ocelový povrch může lidi odpudit, protože je bezmilosti nutí do jednoho konkrétního posedu. Jsou i značky vířivek, které jdou stejně jako bazén metr pod zem, neodvezete si ji tedy při stěhování ssebou do většího domu.

 

postheadericon Jelec tloušť

Divoká zvířata - Ryby

Jelec tloušť je v našich řekách a potocích vcelku běžný, objevit se ale může i ve vodách stojatých. Chybí snad jenom v horských pstruhových potocích anebo v mimořádně zabahněných tůních. Častý je třeba na Berounce, v Sázavě, Lužnici, Otavě, na některých úsecích Labe a leckde jinde, kde se zdržuje v proudech i v klidné vodě nad jezy, poblíž břehů nebo v prohlubních dna v proudu.

 

postheadericon Ara ararauna

Ptáci - Exotické ptactvo

Ara ararauna z řádu papoušků a čeledi papouškovitých je velký pták žijící v Jižní Americe, dorůstající i více něž osmdesáti centimetrů a jednoho až půldruhého kilogramu, s více než metrovým rozpětím křídel. Je po těle velmi výrazně zbarven – vpředu je žlutý a vzadu modrý. Na hlavě má kolem očí velkou lysinu. Má i mohutný zobák, nahoře hákovitě zahnutý, se značně pohyblivou spodní částí.

 

postheadericon Soutěž o vodítko na psy

Soutěže - Ukončené soutěže

V této soutěži můžete vyhrát vodítko na psa. Výhru nám věnoval e-shop VyprodejLevnehoZbozi.cz.

Soutěž ukončena, výhercem je Miluše Martinková, gratulujeme!

 

postheadericon Čáp černý

Ptáci - Exotické ptactvo

Čáp černý je jedním ze zástupců čeledi čápovitých. Jedná se o ptáka velkého a převážně černého s bronzovým leskem, s dlouhým červeným zobákem a bílým břichem, jehož mláďata jsou pak matově hnědá s šedozeleným zobákem. Tělo dorůstá obvykle délky kolem jednoho metru a váží od dvou a půl až něco přes tři kilogramy, rozpětí křídel bývá až dvoumetrové.

 

postheadericon Pattaya Thajsko

Články - Další články

Chce-li se jeden cítit vpravdě královsky, nemusí se nezbytně nacházet v nějakém království. Nemusí, ale může. Protože královsky se lze cítit tu i onde. A pokud už se člověk rozhodne mít se jako král v království, nic mu nebrání v tom, aby si vybral z celé škály možností.

 

postheadericon Kalous ušatý

Divoká zvířata - Ptáci

Kalous ušatý je středně velká sova hnědé a černé barvy s charakteristicky prodlouženým opeřením kolem ušních otvorů, jež patří mezi naše nejčetnější sovy, ovšem vyskytuje se na celé severní polokouli a méně i v Africe. Dorůstá až čtyřiceti centimetrů a řádově tří set až čtyř set padesáti gramů, rozpětí křídel může být až metrové a díky svému zbarvení dobře splývá s okolím. Tělo je pokryto hustým a měkkým peřím, obličej je oválný s bílým peřím kolem žlutočervených očí a ostrým zahnutým zobákem, končetiny jsou zakončeny ostrými drápy.

 

postheadericon Křesla a lehátka od firmy Anaconda

Články - Další články

Německá firma Sanger nabízí speciálně pro kapraře ve své sekci výrobků pod značkou Anaconda velice kvalitní řadu výrobků, které si získaly řadu spokojených rybářů po celé Evropě. V současné době si lze pod hlavičkou firmy Anaconda najít kompletní sortiment kaprařských výrobků.

 

postheadericon Aguti zlatý

Divoká zvířata - Savci

Aguti zlatý je hlodavec z čeledi agutiovití, žijící ve střední a jižní Brazílii, Paraguay a na severu Argentiny, v nejrůznějších typech krajiny, od savany až po husté a vlhké tropické deštné pralesy.

 

postheadericon Soutěž o kartáč pro psy a kočky

Soutěže - Ukončené soutěže

V této soutěži můžete vyhrát kartáč pro psy a kočky - Shed Ender Pro. Výhru nám věnoval e-shop VyprodejLevnehoZbozi.cz.

Soutěž ukončena, výhercem je Ivana Halíková, gratulujeme!

 

postheadericon Cejn siný

Divoká zvířata - Ryby

Cejn siný se na většině našeho území nevyskytuje, setkat se s ním dá leda na jihu Moravy v dunajském povodí, kde je však loven jen minimálně. Daleko hojnější je na Slovensku v povodí Dunaje a leckde ve východní Evropě, kde je někdy i průmyslově lovený.

 

postheadericon Ostrucha křivočará

Divoká zvířata - Ryby

Ostrucha křivočará je ryba s tělem ideálním pro život poblíž vodní hladiny velkých řek nebo stojatých vod, u nás hlavně Moravy a Dyje. Její tělo, poněkud připomínající ouklej nebo mořské létající ryby, má rovný hřbet s jedinou drobnou ploutví na poslední třetině těla, vyklenuté břicho s dlouhými zašpičatělými prsními ploutvemi a dlouhou ploutví řitní, hlavu s velkýma očima a vysoko postavenými ústy.

 

postheadericon Amur bílý

Divoká zvířata - Ryby

Amur bílý, původně obyvatel vod východní Asie, k nám byl dovezen z bývalého Sovětského svazu coby obyvatel kaprovitých rybníků, do volné přírody byl vysazován v sedmdesátých letech minulého století. Daří se mu hlavně v teplejších zarostlých stojatých vodách, kde jsou rozsáhlé porosty vodního rostlinstva. U nás se však na rozdíl od východních končin přirozeně nevytírá a jeho výskyt je tak zcela závislý na umělém vysazování.

 

postheadericon Ostroretka stěhovavá

Divoká zvířata - Ryby

Ostroretka stěhovavá je u nás původní rybou jen v povodí Dunaje, do ostatních vodních toků byla vysazena uměle před relativním nedávnem a dosud vyjma původních lokalit není příliš hojná. Žije převážně v řekách, snáší však i život ve vodních nádržích a bývá odchovávána v rybnících.+

 
Ikonka
Přihlášení
125px reklama
Vzkazník
Kristýna Š.
Dobrý den, můžete mi napsat nějaký kontakt na správce webu? Žádnou sekci kontakt...
Čtvrtek, 15 Leden 2015
Matrace WEBSTR

Vyberte si u nás matraci Vašich snů.

150px reklama
120x240px vpravo
Anketa
Který typ zvířat je vám nejsympatičtější?
 
120x600px reklama
Trápí vás civilizační nemoci nebo vaše váha?


100% bylinné produkty bez chemie.
Potravinové doplňky