Reklama 125x125px
Plemena koček
150px vlevo
Sibera-servis.cz
Montáž nábytku
Vybavení pro zahradu

Máme vše pro vaši zahradu skladem.
Párty stan pro jistotu dobrého počasí.
Profesionální nůžkové stany s dokonalou konstrukcí.

Vánoční osvětlení
LED světelné hadice

Reklama 120x240px
Hospodářská zvířata
Reality a ubytování

Společnost Svoboda & Williams zprostředkuje dlouhodobý pronájem nadstandardních bytů v Praze a v okolí Prahy, krátkodobé pronájmy apartmánů v centru Prahy s kompletním servisem a prodej a pronájem dostupných rodinných domů a bytů v Praze a Středočeském kraji.

Facebook

Statistika
Členové : 235
Obsah : 139
Počet zobrazení článků : 130899
Reklama 120x600px

postheadericon KatalogZvirat.cz

postheadericon Nůžkové stany - neváhejte s objednávkou

Články - Další články

Což takhle překvapit své sousedy a hosty novým nůžkovým stanem? Slunečníky již dávno nezdobí zahrady. Lidé se naučili používat tento praktický výrobek, neboť jim na pozemek přibude další estetický prvek. Nabízíme stylové nůžkové stany, které mají reprezentativní vzhled, a využijete je pro různé příležitosti. Dokonale vám poslouží při zahradní slavnosti stejně jako při firemním večírku. Nebo pořádáte kulturní a sportovní akce?

 

postheadericon WORLD OF BEAUTY & SPA - jarní inspirace pro krásu a pohodu 14. a 15. března v pražských Letňanech

Články - Další články

Ve znamení jarní krásy a pohody probíhal prestižní 17. kosmetický veletrh v pražských Letňanech. Na jarním veletrhu krásy a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, který vysokou návštěvností překonal i dosavadní výborně navštěvované akce, bylo k vidění kromě čtyř stovek prestižních značek i desítky známých a vyhledávaných tváří oboru – za všechny třeba TOP vizážisté Pavel Bauer, Štěpánka Podroužková či tři nejkrásnější Češky r. 2013 a řada dalších mediálně známých osobností.

Inspirace, trendy a styly v líčení, účesech i v odívání
Jaké trendy nabídl veletrh jako inspiraci pro letošní sezónu? Byla jich celá řada.

 

postheadericon Hotel U sedmi trpaslíků

Články - Další články

Kdesi v pohádkové říši žilo sedm trpaslíků. Není snad nikoho v našich řadách, kdo by o těchto nevěděl, protože tato sedma zorganizovala masivní PR kampaň zaměřenou na droboť mezi námi a známe ji tak všichni z pohádek, jež nám byly v dětství vyprávěny.

Méně se však již ví to, že těchto sedm trpaslíků v pohádkách nejen existovalo, ale vrhlo se tam rovněž na podnikání. Protože ani v pohádkách se nežije pohádkově, pokud jeden není finančně zajištěn. Někdo tam má bezedný měšec, někdo podniká s ubrouskem prostři se, někdo má restauraci U hrnečku vař a na duchu chudý Honza má alespoň sociální jistoty ve formě buchet za pecí. Jenže jsou i tací, komu tam není shůry dáno a musí se tak pořádně otáčet, aby obstáli v konkurenci jiných pohádkových bytostí, zejména rozmanitých stvůr.

 

postheadericon Plakáty

Články - Další články

Nastal čas předvolebního klání a plochu před panelákem, včetně na ní se skvícího nápisu „Zákaz vylepování reklamních materiálů“, pokryly plakáty. Kolik jen těchto bylo! Nebylo snad jediné politické struktury, jež by se tu neprezentovala.

 

postheadericon Chorvatsko

Články - Další články


Co vám tak říci o Chorvatsku, mí drazí čtenáři? Tedy samozřejmě je co říci, ne že by nebylo, jenže horší už je to, co říci, nemá-li jeden omílat to, co už každý z nás ví a nejeden i na vlastní kůži zažil.

 

postheadericon Jelec proudník

Divoká zvířata - Ryby

Jelec proudník žije v mnoha našich tekoucích vodách a je dost citlivý na množství kyslíku ve vodě. Přednost tak dává proudícím řekám lipanového pásma.

Od svého strýčka jelce tlouště se liší hlavně menšími rozměry (dorůstá jen patnácti až maximálně více než třiceti centimetrů a hmotnosti od sta do maximálně šesti set gramů), absencí červené barvy na  plouvích, menšími bezvousými ústy a vykrojenou řitní ploutví. Sám má válcovité, mírně zploštělé tělo stříbřité barvy a zakulacené a jen mírně vykrojené ploutve.

 

postheadericon Hrouzek dlouhovousý

Divoká zvířata - Ryby

Hrouzek dlouhovousý se od svého hrouzčího příbuzenstva odlišuje natolik, že se dá určit hned na první pohled. Jeho dlouhé vousky dosahují totiž až na úroveň skřelí, ploutve má v poměru ke svému tělu neobvykle větší než ostatní hrouzci, oči má posunuté více k temenu hlavy, jeho ocasní násadec je v průřezu kulatý a hrdlo je pokryté šupinami. Co se potom barvy týká, jedná se o kombinaci světlých a tmavých ploch, jež vytvářejí několik pruhů táhnoucích se od hřbetu až do poloviny boků, jeho maskovací barva je podobná kamenitému podkladu řek, v nichž zpravidla žije. Na rozdíl od hrouzka obecného je menší a štíhlejší, běžně dosahuje jen sedmi až deseti centimetrů a čtyř až deseti gramů, obvyklá maximální velikost je pak mírně přes jedenáct centimetrů.

 

postheadericon Štika obecná

Divoká zvířata - Ryby

Já, štika obecná, jsem nejznámější sladkovodní dravá ryba v Evropě, protože mne najdete leckde a dokážu se přizpůsobit různým životním podmínkám stejně jako Češi, o nichž i Cimrmani zpívají „tam kde hynuli vlci, tam kde hynuli sobi, Čech se přizpůsobí“. Nevadí mi bydlet v potocích stejně jako v tůních, rybnících, řekách a velkých přehradách a najdete mne mimo Evropu někdy i v Severní Americe nebo Asii. Pokud si ale mohu vybrat, dávám přednost mělké vodě s dostatkem úkrytů, kde se v případě ideálních podmínek poflakuji a sem tam vyletím na nějakou tu kořist a nemám potřebu někam daleko cestovat.

 

postheadericon Okoun říční

Divoká zvířata - Ryby

Dovolte mi, abych se vám představil. Mé jméno je okoun říční, i když latiníci mi říkají poněkud jinak, čímž bych vás tu ovšem jenom mátl, protože málokdo by mne pod cizím jménem poznal, nevyjímaje ty, kdo mne jinak znají velmi dobře.

 

postheadericon Alanya Turecko

Články - Další články


Synek s tím přišel za maminkou, paní Radanovou, hned poté, co se vrátil ze školy. Přišel a bez okolků jí přiznal, co se šuškalo po škole. A sice, že prý jeho tatínek, maminčin manžel, nejel na žádnou avízovanou služební cestu. Že jel na zájezd do turecké Alanye, a to nikoliv sám, nýbrž se svou sekretářkou, jež měla neskutečně vnadné vnady. Říkaly si to prý mezi sebou učitelky, které, jsa starými pannami, nejednou potají po tatínkovi se zájmem pošilhávaly a nelibě nesly, že tam jel s jinou.

 

postheadericon Trampská

Články - Další články

Jak jenom Radanovic synek toužil nalézt nové kamarády mezi trampy! To by byla nádhera, kdyby ho vzali mezi sebe, kdyby s nimi mohl chodit do přírody, k vodě, do hospody,…
Jenže trampové o něj zrovna nestáli. Že byl poněkud zhýčkaný, to před nimi dokázal utajit, jenže jejich kritérii neprošel kvůli svému oblečení. Protože copak by ho vzali s sebou v tom saku s kravatou, co na sobě v jednom kuse nosil? Byl by mezi nimi jako bílá vrána či jako pěst na oku.

 

postheadericon Zmije obecná

Divoká zvířata - Plazi

Zmije obecná (Vipera berus). Říká nebo říkalo se o ní leccos. Třeba že vlníce se v trávě pronásleduje člověka, aby tohoto uštknula. Nebo že se vyhřívá na kamení s úmysly více než nekalými. Že našince připraví s radostí o život. Podle některých názorů pak bývaly zmije i vpleteny ve vlasech čarodějnic, jež měly být odhalovány a upalovány,…

 

postheadericon Dárek

Články - Další články

Pan Radana opět zapomněl, že má jeho drahá polovička narozeniny, ovšem štěstí mu opět přálo, protože to jeho žena tušila a tak jej již v předstihu tu nenápadně a tu razantně upozorňovala na to, že by nebylo od věci, kdyby jí v ten a ten den daroval něco z www.vsezprirody.cz. Zprvu jej na to upozorňovala sem a tam, čím však byl termín jejího jubilea blíže, tím otevřeněji své přání prezentovala.

 

postheadericon Ouklejka pruhovaná

Divoká zvířata - Ryby

Ouklejka pruhovaná, malá rybka dorůstající osmi až třinácti, vyjímečně patnácti centimetrů a šesti až dvaceti, vyjímečně čtyřiceti gramů, se vyznačuje dlouhou řitní ploutví, dvojitě lemovanou postranní čárou s pigmentovými skvrnami po obou stranách a na rozdíl od jí příbuzné oukleje, o níž už tu byla řeč, barevnějším a méně protáhlým tělem. Na jejím těle převládá nažloutlá, nahnědlá a zelenavá barva, spodní ploutve jsou naoranžovělé. Ústa mají horní postavení.

 

postheadericon Jezdecké potřeby

Koně - Plemena koní

Chcete si splnit svůj sen a začít jezdit na koni? Nebo chcete vyměnit své staré a opotřebované jezdecké potřeby za nové? Ať už je důvod jakýkoliv, pak doporučujeme nakupovat u opravdových odborníků. Jedním z opravdových odborníků a špičkou v oboru chovatelských potřeb je firma Kamír & Co spol. s r.o.

 

postheadericon Piskoř pruhovaný

Divoká zvířata - Ryby

Piskoř pruhovaný je dnes už velice vzácná ryba, která dříve žila ve většině níže položených oblastí našeho státu v mělkých stojatých vodách a říčních ramenech. Dnes už se v Čechách vyskytuje jen místy a především na východě státu, mimo výše zmíněná místa i v chovných rybnících a jejich stokách.

 

postheadericon Zahrada

Články - Další články


Synek Radanových proklínal jejich zahradu. Ne že by snad byla ošklivá nebo horší než zahrady sousedů, ale prostě to byla taková docela obyčejná zahrada. Záhony, po nichž nesměl běhat, ovocné stromy, na které mu bylo zapovězeno lézt, sud na vodu, který nesměl převrhnout, plot, ve kterém nesměl vyviklávat plaňky a květiny, z nichž nemohl vít věnečky.

 

postheadericon Andulka

Ptáci - Exotické ptactvo

Andulka, papoušek z čeledi papouškovitých, jež patří mezi nejoblíbenější papoušky ze všech, dorůstá až dvaceti centimetrů a váhy do třiceti gramů.
Na svobodě žije v dvaceti- až stočlenných hejnech, dožívá se sedmi let na svobodě a až patnácti let v zajetí. Je tvorem krotkým a inteligentním, dokáže napodobovat hlas a naučit se opakovat až sto slov. Proto je dosti rozšířena v lidských domácnostech.

 
Ikonka
Banner
Přihlášení
125px reklama
Vzkazník
Kristýna Š.
Dobrý den, můžete mi napsat nějaký kontakt na správce webu? Žádnou sekci kontakt...
Čtvrtek, 15 Leden 2015
Matrace WEBSTR

Vyberte si u nás matraci Vašich snů.

150px reklama
120x240px vpravo
Anketa
Který typ zvířat je vám nejsympatičtější?
 
120x600px reklama
Aktivní dovolená

Lyžování, koupaliště, wellness.

Aktivní dovolená a ubytování.

Trápí vás civilizační nemoci nebo vaše váha?


100% bylinné produkty bez chemie.
Potravinové doplňky